rabat ilościowy
Kosz z drutu stalowego do ustawiania w stos, dł.xszer.xwys.: 465x365x240 mm, duże oko 22x50 mm
nr art.: 111678
269,00 zł bez VATu
330,87 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
228,00 zł
dla 10 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 189
Opis
- optymalne przechowywanie i transport
- porządek i przegląd towaru
- do dużych obciążeń
- ocynkowane ogniowo
Kosze są wykonane z drutu stalowego i ocynkwane, miejsca łączeń spawane są punktowo. Rama w kształcie T umożliwia ustawianie w stosie.
Kosze mają składne uchwyty.
Parametry
| wielkość oczek - dno | 25 x 25 mm |
| wielkość oczek - ściana boczna | 22 x 50 mm |
| ciężar | 5,6 kg |
| nośność | 40 kg |
| nośność w stosie | 240 kg |
| długość zewnętrzna | 465 mm |
| szerokość zewnętrzna | 365 mm |
| wysokość wewnętrzna | 210 mm |
| wysokość zewnętrzna | 240 mm |







