rabat ilościowy
Kosz z drutu stalowego do ustawiania w stos, dł.xszer.xwys.: 515x405x300 mm, duże oko 25x55 mm
nr art.: 111683
319,00 zł bez VATu
392,37 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
271,00 zł
dla 10 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 11 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 189
Opis
- optymalne przechowywanie i transport
- porządek i przegląd towaru
- do dużych obciążeń
- ocynkowane ogniowo
Kosze są wykonane z drutu stalowego i ocynkwane, miejsca łączeń spawane są punktowo. Rama w kształcie T umożliwia ustawianie w stosie.
Kosze mają składne uchwyty.
Parametry
| wielkość oczek - dno | 25 x 25 mm |
| wielkość oczek - ściana boczna | 25 x 55 mm |
| ciężar | 6,3 kg |
| nośność | 60 kg |
| nośność w stosie | 360 kg |
| długość zewnętrzna | 515 mm |
| szerokość zewnętrzna | 405 mm |
| wysokość wewnętrzna | 270 mm |
| wysokość zewnętrzna | 300 mm |







