rabat ilościowy
Kosz z drutu stalowego do ustawiania w stos, dł.xszer.xwys.: 615x455x400 mm, małe kratki 25x27 mm
nr art.: 111684
409,00 zł bez VATu
503,07 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
347,00 zł
dla 10 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 189
Opis
- optymalne przechowywanie i transport
- porządek i przegląd towaru
- do dużych obciążeń
- ocynkowane ogniowo
Kosze są wykonane z drutu stalowego i ocynkwane, miejsca łączeń spawane są punktowo. Rama w kształcie T umożliwia ustawianie w stosie.
Kosze mają składne uchwyty.
Parametry
| wielkość oczek - dno | 25 x 25 mm |
| wielkość oczek - ściana boczna | 25 x 27 mm |
| ciężar | 9,5 kg |
| nośność | 100 kg |
| nośność w stosie | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 615 mm |
| szerokość zewnętrzna | 455 mm |
| wysokość wewnętrzna | 370 mm |
| wysokość zewnętrzna | 400 mm |







