rabat ilościowy
Kosz z drutu stalowego do ustawiania w stos, dł.xszer.xwys.: 815x565x525 mm, małe kratki 28x28 mm
nr art.: 111685
770,00 zł bez VATu
947,10 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
654,00 zł
dla 10 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (23 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 189
Opis
- optymalne przechowywanie i transport
- porządek i przegląd towaru
- do dużych obciążeń
- ocynkowane ogniowo
Kosze są wykonane z drutu stalowego i ocynkwane, miejsca łączeń spawane są punktowo. Rama w kształcie T umożliwia ustawianie w stosie.
Kosze mają wokół obręcz do chwytania.
Parametry
| wielkość oczek - dno | 30 x 30 mm |
| wielkość oczek - ściana boczna | 28 x 28 mm |
| ciężar | 15,5 kg |
| nośność | 100 kg |
| nośność w stosie | 400 kg |
| długość zewnętrzna | 815 mm |
| szerokość zewnętrzna | 565 mm |
| wysokość wewnętrzna | 470 mm |
| wysokość zewnętrzna | 525 mm |







