Magnes dźwigowy NEO, nośność 1000 kg
nr art.: 111706
5 600,00 zł bez VATu
6 888,00 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- duża siła magnetyczna - neodymowe High-Energy
- certyfikat bezpieczeństwa 3
- solidna dźwignia przełączania oraz blokada
Uniwersalny magnes do obsługi płaskich i okrągłych materiałów. Solidna stalowa konstrukcja do zastosowania w wymagających środowiskach. Udźwig zależy od rodzaju materiału, jego grubości oraz jakości powierzchni. Nawet w przypadku powstania szczeliny powietrznej jest zapewniona duża siła mocująca. Ergonomiczne odkładnie magnesu jedną ręką. Łatwy do utrzymania w czystości. Temperatura pracy do 80°C.
Średnica min./max. okrągłego materiału: 100/300 mm.
Parametry
| ciężar | 40 kg |
| nośność- dla materiałów płaskich | 1000 kg |
| nośność- okrągły materiał | 500 kg |
| nośność testowana | 3200 kg |
| długość | 306 mm |
| oko do zawieszenia (średnia) | 20 mm |
| szerokość | 146 mm |
| wysokość całkowita | 236 mm |





