rabat ilościowy
Niski wózek piętrowy VARIOfit z dwoma czołowymi ścianami, trzy półki, 1000 x 600 mm, nośność 500 kg
nr art.: 111793
EAN: 4035694009387

1 429,00 zł bez VATu
1 757,67 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 286,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 46
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L
- przykręcone ściany czołowe z rury stalowej z wypełnieniem z kraty drucianej, oczko siatki 120x120 mm
- ściany boczne jest zawieszane na ścianki czołowe
- lakierowanie proszkowo
- 1 przykręcane ocynkowane rura spinające
- jedna ścianka jest wyposażona w uchwyt
- powierzchnia ładunkowa i półki z płyty MDF z dekorem
- półki zawieszane w rastrze 120 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 600 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 63 kg |
| nośność | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość zewnętrzna | 1185 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 620 mm |
| wysokość całkowita | 1220 mm |
| wysokość ramy | 925 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
długość zewnętrzna
szerokość zewnętrzna
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność

Niski wózek piętrowy VARIOfit z trzema ściankami bocznymi, trzy półki, 1000 x 600 mm, nośność 500 kg
111803
66,5 kg
1190 mm
625 mm
1 608,00 zł
na zamówienie (10 dni)
112065
73 kg
1190 mm
640 mm
1 983,00 zł
na zamówienie (10 dni)










