rabat ilościowy
Niski wózek piętrowy VARIOfit z trzema ściankami bocznymi, trzy półki, 850 x 500 mm, nośność 400 kg
nr art.: 111804
EAN: 4035694009417

1 470,00 zł bez VATu
1 808,10 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 323,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 47
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L
- przykręcone ściany czołowe z rury stalowej z wypełnieniem z kraty drucianej, oczko siatki 120x120 mm
- ściany boczne jest zawieszane na ścianki czołowe
- lakierowanie proszkowo
- 1 przykręcane ocynkowane rura spinające
- jedna ścianka jest wyposażona w uchwyt
- powierzchnia ładunkowa i półki z płyty MDF z dekorem
- półki zawieszane w rastrze 120 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 850 x 500 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 59 kg |
| nośność | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość zewnętrzna | 1040 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 525 mm |
| wysokość całkowita | 1180 mm |
| wysokość ramy | 925 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
długość zewnętrzna
szerokość zewnętrzna
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
111800
55,5 kg
1035 mm
520 mm
1 403,00 zł
na zamówienie (10 dni)
112064
61,5 kg
1040 mm
540 mm
1 829,00 zł
na zamówienie (10 dni)













