rabat ilościowy
Wózek stołowy VARIOfit z bocznym uchwytem, 3 półki, 1600 x 800 mm, nośność 1000 kg
nr art.: 111822
EAN: 4035694008762

4 158,00 zł bez VATu
5 114,34 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
3 742,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 41
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i skręcana kontrukcja z rur stalowych
- lakierowanych proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010
- powierzchnie ładunkowe z laminowanej sklejki wodoodpornej, powłoka antypoślizgowa
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, aluminiowe felgi, szare obręcze z elastycznej gumy pełnej, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- wysokość półek: 295 / 605 / 925 mm
- prześwit: 275 / 285 mm
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1595 x 800 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1600 x 800 |
| ciężar | 105,5 kg |
| nośność | 1000 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1790 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 800 mm |
| wysokość całkowita | 925 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |
Dokumenty
nazwa












