Antystatyczny wózek półkowy VARIOfit, 3 półki, 1200 x 800 mm, nośność 250 kg


Opis
Wózki ESD są przeznaczone do wewnętrznego transportu w przemyśle elektronicznym, gdzie należy unikać gromadzenia się ładunków statycznych i gdzie niezbędne jest ograniczenie powstawania wyładowań elektrostatycznych.
- spawana konstrukcja stalowa
- konstrukcja malowana proszkowo farbą grafitowo szarą RAL7024 z powłoką przewodzącą ładunki elektryczne, gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne
- powierzchnie użytkowe z płyty wiórowej (jasno szarej) przewodzącej ładunki elektryczne
- półki zawieszane, w ramie z kątownika stalowego
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z przewodzącej elektryczność pełnej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1200 x 800 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| ciężar | 76 kg |
| nośność | 250 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość zewnętrzna | 1260 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 800 mm |
| wysokość całkowita | 986 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |







