Stół warsztatowy KOMBI, dł. x gł. x wys.: 1500x700x880 mm, 1 x szafka, 2 x szuflada, kolor niebieski RAL5012


Opis
Standardowy blat roboczy wykonany jest z deski bukowej o grubości 40 mm,
- o ściętych górnych krawędziach i z zewnątrz zabezpieczonej pokostem lnianym z dodatkami
Podstawa – masywna konstrukcja stalowa polakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym
Szafki – konstrukcja spawana z blachy stalowej lakierowanej proszkowo
- wyposażone w centralny zamek z blokadą uniemożliwiającą jednoczesne wysunięcie większej ilości szuflad
Szuflady na czterech łożyskach kulkowych z pełnym wysunięciem 100%
- nośność szuflady 80 kg
- są przystosowane do zamontowania elementów dzielących szufladę
- uchwyty przez całą szerokość szuflady wyposażone są w etykietę do opisywania zawartości szuflady przykrytą przejrzystym tworzywem sztucznym
Drzwiczki z jednopunktową blokadą, plastikowy uchwyt z wbudowaną wkładką zamka
- wyposażone są w sprężynowy mechanizm blokujący, zabezpieczający przed otwieraniem się przy otwartym zamku
- wykonanie umożliwia przełożenie drzwiczek w pozycji „lewe = prawe”
Stoły KOMBI dostarczane są w stanie zdemontowanym, tzn. blat nie jest połączony z podstawą ewentualnie szafką.
Montaż jest bardzo łatwy, ponieważ w blacie są wmontowane specjalne czopy - nakrętki, w które wkręca się klasyczne śruby metryczne.
Wyposażenie
1x Noga do stołów wrasztatowych, stałe
1x Szafa warsztatowa z szufladami:
1x szuflada 75 mm
1x szuflada 125 mm
drzwi niskie, 550 mm z drzwiami uchylnymi
1x półka, regulowana co 25 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| ciężar | 85 kg |
| nośność | 1100 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| głębokość szuflady | 459 mm |
| grubość blatu | 40 mm |
| szerokość | 1500 mm |
| szerokość szuflady | 459 mm |
| wysokość | 880 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
| ilość szafek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 2 szt. |





















