rabat ilościowy
Szafa warsztatowa, wys. x szer. x gł.: 1000 x 1044 x 625 mm, drzwi - dwuskrzydłowe pełne, 2x półka 100 kg, kolor niebieski RAL5012
nr art.: 111910

1 670,00 zł bez VATu
2 054,10 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 503,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 355
Opis
Szafy są przeznaczone do użytku w bardzo trudnych warunkach eksploatacji, cała konstrukcja jest spawana z blachy stalowej lakierowanej farbą proszkową.
Szafy są wyposażone w półki z blachy ocynkowanej o nośności 100 kg. Półki są przestawne w odstępach co 25 mm.
Skrzydłowe drzwi o kącie otwarcia 180°, zamykane na dwupunktowy zamek (rozwora) z wkładką cylindrycznąy.
Drzwi pełne, metalowe.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| ciężar | 54 kg |
| nośność korpusu | 300 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| głębokość | 655 mm |
| szerokość | 1044 mm |
| wysokość | 1000 mm |
| ilość półek | 2 szt. |










