rabat ilościowy
Podwozie na skrzynie i palety VARIOfit, 1010 x 810 mm, wys. 283 mm, nośność 500 kg
nr art.: 111915
EAN: 4035694008830

979,00 zł bez VATu
1 204,17 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
881,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 30
Opis
- na pojemniki, palety, kontajnery i skrzyniopalety
- solidna rama stalowa z poprzeczkami
- stabilna konstrukcja VARIOfit z kątowników stalowych
- malowana proszkowo, kolor niebieski RAL5010, gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne
- konstrukcja wyposażona w narożne uchwyty dźwigowe
- 2 kółka wsporcze a 2 skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, aluminiowe felgi odlewane
- skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1010 x 810 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 800 |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1070 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 870 mm |
| wys. ładunkowa | 283 mm |
| wysokość zewnętrzna | 350 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
nośność
wys. ładunkowa
wysokość zewnętrzna
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
111922
500 kg
650 mm
720 mm
1 382,00 zł
na zamówienie (10 dni)
117942
1050 kg
283 mm
350 mm
1 165,00 zł
na zamówienie (10 dni)
111930
1200 kg
650 mm
720 mm
1 715,00 zł
na zamówienie (10 dni)
111926
1200 kg
283 mm
350 mm
1 271,00 zł
na zamówienie (10 dni)
117923
1800 kg
283 mm
350 mm
2 960,00 zł
na zamówienie (10 dni)











