Dwukołowa taczka VARIOfit, do opon, nośność 200 kg, wysokość 1275-1900 mm, podpierne kółka, koła z pełnej gumy


Opis
- do opon (kół) o średnicy od 540–820 mm
- system dźwigni na sprężynach gazowych do funkcji otwierania i zaciskania łap
- konstrukcja z rur stalowych
- pałąk do pchania z rękojeścią powlekaną miękkim tworzywem sztucznym w celu ułatwienia manewrowania
- specjalnie ukształtowanie osi kół nośnych sprawia, że środek ciężkości znajduje się bliżej środka kółek co bardzo ułatwia podnoszenie ciężaru
- malowanie proszkowe farbą niebieską RAL 5010 i czerwoną RAL 3020
- koła na precyzyjnych łożyskach kulkowych
Udzielamy standardowej 3-letniej gwarancji na konstrukcję taczek oraz 12 miesięcy na części ulegające naturalnemu zużyciu takie jak siłowniki (sprężyny gazowe) i opony.
- ogumienie z pełnej gumy 260x65 mm, felga specjalna plastikowa z łożyskiem kulkowym i kołpakiem z tworzywa
- konstrukcja z teleskopową ramą wysuwaną, z blokadą w 4 stopniach, do transportu aż 8 opon szerokości 245 mm
- 2 chowane obrotowe koła podporowe
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| rodzaj kół | pełna guma |
| ciężar | 29,5 kg |
| nośność | 200 kg |
| głębokość | 740 mm |
| szerokość zewnętrzna | 705 mm |
| wysokość całkowita | 1900 mm |
















