Szafka warsztatowa KOMBI, wys. x szer. x gł.: 840 x 578 x 630 mm, 1 x drzwiczki, kolor szary RAL7035
nr art.: 111934

1 643,00 zł bez VATu
2 020,89 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 330
Opis
- konstrukcja spawana z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo
Drzwiczki z jednopunktową blokadą, plastikowy uchwyt z wbudowaną wkładką zamka
- wyposażone są w sprężynowy mechanizm blokujący, zabezpieczający drzwiczki przed otwieraniem się przy otwartym zamku
- wykonanie umożliwia przełożenie drzwiczek w pozycji „lewe = prawe”
Wyposażenie:
1 szafka z drzwiami 750 mm
i 2 półkami, regulowany w krokach co 25 mm
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 36 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 630 mm |
| głębokość szuflady | 459 mm |
| szerokość | 578 mm |
| szerokość szuflady | 459 mm |
| wysokość | 840 mm |
| ilość półek | 2 szt. |
| ilość szafek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 0 szt. |









