rabat ilościowy
Dwukołowa taczka VARIOfit, meblowa, nośność 250 kg, łopata 360 x 330 mm, koła z pełnej gumy
nr art.: 111982
EAN: 4035694011762

783,00 zł bez VATu
963,09 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
699,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 73
Opis
- stabilna, zespawana konstrukcja z rurek stalowych
- łopata z blachy stalowej
- lakierowanych proszkowo, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne
- ergonomiczne uchwyty z ochroną przed zranieniem dłoni
- powłoka antypoślizowa – zapobiega zsuwaniu się załadowanego towaru z łopaty
- ramiona z miękką, przezroczystą powłoką – chroni towar przed uszkodzeniami
- ogumienie z pełnej gumy 260x65 mm
- felga specjalna plastikowa z łożyskiem kulkowym i kołpakiem z tworzywa
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| łopata szer.×gł. | 360 × 335 mm |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| rodzaj kół | pełna guma |
| ciężar | 19,5 kg |
| nośność | 250 kg |
| szerokość | 620 mm |
| wysokość | 1400 mm |













