rabat ilościowy
Dwukołowa taczka VARIOfit, stalowa z płozami ślizgowymi, nośność 250 kg, łopata 480 x 300 mm, koła z pełnej gumy
nr art.: 111984
EAN: 4035694007437

720,00 zł bez VATu
885,60 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
648,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 72
Opis
- stabilna, zespawana konstrukcja z rurek stalowych
- łopata z blachy stalowej
- lakierowanych proszkowo, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne
- ergonomiczne uchwyty z ochroną przed zranieniem dłoni
- wymienne płozy z tworzywa sztucznego, poprowadzone wzdłuż zgięcia rury aby nie dochodziło do uszkodzeń
- ogumienie z pełnej gumy 260x65 mm
- felga specjalna plastikowa z łożyskiem kulkowym i kołpakiem z tworzywa
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| łopata szer.×gł. | 480 × 300 mm |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| rodzaj kół | pełna guma |
| ciężar | 22 kg |
| nośność | 250 kg |
| szerokość | 570 mm |
| wysokość | 1310 mm |











