Szafa warsztatowa z szufladami, wys. x szer. x gł.: 1215 x 731 x 780 mm, 5 x szuflada, 1 x szafka, kolor niebieski RAL5012


Opis
- konstrukcja z blachy stalowej lakierowanej proszkowo
- wyposażone w centralny zamek z blokadą uniemożliwiającą jednoczesne wysunięcie większej ilości szuflad
- szuflady na łożyskach kulkowych z pełnym wysunięciem 100%, nośność szuflady 80 kg
- szuflady są przystosowane do zamontowania elementów dzielących szufladę
- uchwyty przez całą szerokość szuflady wyposażone są w etykietę do opisywania zawartości szuflady przykrytą przejrzystym tworzywem sztucznym
- drzwiczki z jednopunktową blokadą, plastikowy uchwyt z wbudowaną wkładką zamka
- drzwiczki wyposażone są w sprężynowy mechanizm blokujący, zabezpieczający drzwiczki przed otwieraniem się przy otwartym zamku
- wykonanie umożliwia przełożenie drzwiczek w pozycji „lewe = prawe”
Wyposażenie:
1x szuflada 75 mm
1x szuflada 100 mm
2x szuflada 125 mm
1x szuflada 150 mm
1x szafka z drzwiami 550 mm
i 1x półka, regulowany w krokach co 25 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| ciężar | 105 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 780 mm |
| głębokość szuflady | 612 mm |
| szerokość | 731 mm |
| szerokość szuflady | 612 mm |
| wysokość | 1215 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
| ilość szafek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 5 szt. |



























