Szafa warsztatowa z szufladami, wys. x szer. x gł.: 990 x 1037 x 780 mm, 4 x szuflada, kolor zielony RAL6011
nr art.: 112039

4 678,00 zł bez VATu
5 753,94 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Opis
- konstrukcja z blachy stalowej lakierowanej proszkowo
- wyposażone w centralny zamek z blokadą uniemożliwiającą jednoczesne wysunięcie większej ilości szuflad
- szuflady na łożyskach kulkowych z pełnym wysunięciem 100%, nośność szuflady 80 kg
- szuflady są przystosowane do zamontowania elementów dzielących szufladę
- uchwyty przez całą szerokość szuflady wyposażone są w etykietę do opisywania zawartości szuflady przykrytą przejrzystym tworzywem sztucznym
Wyposażenie:
1x szuflada 100 mm
1x szuflada 200 mm
2x szuflada 300 mm
Parametry
| kolor drzwi | zielony RAL6011 ![]() |
| kolor korpusu | zielony RAL6011 ![]() |
| ciężar | 113 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 780 mm |
| głębokość szuflady | 612 mm |
| szerokość | 1037 mm |
| szerokość szuflady | 918 mm |
| wysokość | 990 mm |
| ilość szuflad | 4 szt. |

























