Stanowisko kontrolne, szer. x gł. x wys.: 1200x600x2030 mm, 4x szuflada, 1x szafka, kolor drzwiczek szary RAL7035


Opis
Boczne ścianki części górnej są wykonane z bezpiecznego, hartowanego szkła, część frontowa jest zamykana roletą aluminiową wyposażoną w mechanizm zwijania rolety. Roleta na końcu ma wbudowany aluminiowy uchwyt z zamkiem (rozwora). Tylna ścianka jest perforowana z możliwością zastosowania uchwytu z systemu wieszakowego Q-SYSTEM.
Część dolna jest zaopatrzona w szuflady i szafkę. Szuflady mają wysunięcie 100%, nośność 80 kg i wymiary 459x459 mm. Budowa części dolnej jest w zasadzie taka sama jak budowa modułowych stołów warsztatowych i można ją wyposażyć we wszystkie elementy dodatkowe, poza tym na tylnej ściance znajdują się otwory wentylacyjne.
Powierzchnia robocza jest wykonana z laminowanej płyty wiórowej o grubości 28 mm z zamontowanymi osłonami przejściowymi dla okablowania. Powierzchnia robocza znajduje się na wysokości 865 mm.
Kolorystyka standardowa: korpus jasnoszary RAL7035 a drzwi i fronty szuflad w kolorach RAL.
1x szafka 600 mm, 1x półka
2x szuflada 100 mm
2x szuflada 200 mm
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 155 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 600 mm |
| głębokość szuflady | 459 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| szerokość szuflady | 459 mm |
| wysokość | 2030 mm |
bez VATu




























