rabat ilościowy
Robocze krzesło NEO, luksusowe, wysokie, z podnóżkiem i podłokietnikami, materiał niebieski
nr art.: 112101

832,00 zł bez VATu
1 023,36 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
748,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 302
Opis
- płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą tłoku hydraulicznego
- krzesło regulowane na wysokość z podnóżkiem
Powierzchnia chromowana – estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości
Pokrycie z wysokiej jakości materiału Basic Fabric: 100% polyester, 270 g/m2, certyfikat na ścieranie Martindale na 90 000 cykli
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał podstawy | stal chromowana |
| podłokietniki | tak |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | tkanina |
| głębokość siedziska | 460 mm |
| szerokość siedziska | 490 mm |
| wysokość siedziska maks. | 880 mm |
| wysokość siedziska min. | 620 mm |











