rabat ilościowy
Ekonomiczny regał wtykowy, biały lakier, wys. x gł. szer.: 2000x1000x400 mm, 6 półek, półki z płyty MDF
nr art.: 112123

398,00 zł bez VATu
489,54 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
358,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 21 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 130
Opis
Prosty i szybki montaż bez konieczności skręcania śrubami, lecz tylko za pomocą wsuwania do samozaciskowych wycięć.
Słupki i ramy nośne półek są wykonane z blachy lakierowanej białą farbą proszkową.
Półki mają nośność 175 kg i są przestawne w odstępie 50 mm. Półki z płyty MDF do zastosowania w magazynach lub warsztatach.
Parametry
| powierzchnia półek | płyta wiórowa |
| powierzchnia słupków | lakier biały ![]() |
| typ regału | podstawowy |
| nośność pola regałowego | 1000 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 175 kg |
| głębokość półki | 400 mm |
| szerokość półki | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość półek | 6 szt. |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
głębokość półki
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
112124
500 mm
471,00 zł
Na magazynie (9 szt.)
112125
600 mm
560,00 zł
Na magazynie (5 szt.)







