Pudełka do regałów RackBox, 500 x 120 x 95 mm, kolor niebieski
nr art.: 112191
29,80 zł bez VATu
36,65 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 66 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 168
Opis
- wykonane z polipropylenu
- materiał odporny na uderzenia i chemikalia
- odporność termiczna od -20°C do +80°C
- standardowa wysokość 95 mm
Przegródki z przezroczystego polistyrenu – nie są częścią dostawy pudełek, można zamówić jako dodatek.
Parametry
| kolor | niebieski RAL5017 ![]() |
| ciężar | 0,31 kg |
| długość wewnętrzna | 445 mm |
| długość zewnętrzna | 500 mm |
| szerokość wewnętrzna | 95 mm |
| szerokość zewnętrzna | 120 mm |
| wysokość wewnętrzna | 88 mm |
| wysokość zewnętrzna | 95 mm |
| możliwa ilość przegródek | 6 szt. |









