Plastikowa skrzynka transportowa EURO200, 600 x 400 x 200 mm, ścianki w kratkę, kolor czerwony.
nr art.: 112203
61,00 zł bez VATu
75,03 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 92 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 182
Opis
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa PP, odpowiedniego do celów spożywczych, odporne termicznie w zakresie od -40°C do +60°C.
W wersji z ażurowym dnem i ścianami, z uchwytami.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| uchwyty | otwarte |
| ciężar | 1,5 kg |
| nośność | 25 kg |
| pojemność | 39 l |
| długość wewnętrzna | 565 mm |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 367 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 197 mm |
| wysokość zewnętrzna | 200 mm |










