Pojemnik magazynowy StockBox, 400 x 300 x 250 mm, kolor czerwony
nr art.: 112212
49,50 zł bez VATu
60,89 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 76 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 180
Opis
Bardzo wytrzymałe pojemniki z polipropylenu, dodatkowe użebrowanie ścian bocznych, które wzmacnia konstrukcję i równocześnie umożliwia sztaplowanie. Odpowiednie dla produktów spożywczych.
Odporne termicznie w zakresie od -10°C do +60°C.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| uchwyty | zamknięte |
| ciężar | 1,3 kg |
| nośność | 30 kg |
| długość wewnętrzna | 335 mm |
| długość zewnętrzna | 400 mm |
| szerokość wewnętrzna | 255 mm |
| szerokość zewnętrzna | 300 mm |
| wysokość wewnętrzna | 245 mm |
| wysokość zewnętrzna | 250 mm |










