Pojemnik magazynowy StockBox, 600 x 400 x 300 mm, kolor biały
nr art.: 112216
96,00 zł bez VATu
118,08 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 41 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 180
Opis
Bardzo wytrzymałe pojemniki z polipropylenu, dodatkowe użebrowanie ścian bocznych, które wzmacnia konstrukcję i równocześnie umożliwia sztaplowanie. Odpowiednie dla produktów spożywczych.
Odporne termicznie w zakresie od -10°C do +60°C.
Parametry
| kolor | biały ![]() |
| uchwyty | otwarte |
| ciężar | 2,7 kg |
| nośność | 50 kg |
| długość wewnętrzna | 540 mm |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 345 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 295 mm |
| wysokość zewnętrzna | 300 mm |










