Pojemnik magazynowy StockBox, 800 x 600 x 450 mm, kolor niebieski.
nr art.: 112223
318,00 zł bez VATu
391,14 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 12 szt.
Opis
Bardzo wytrzymałe pojemniki z polipropylenu, dodatkowe użebrowanie ścian bocznych, które wzmacnia konstrukcję i równocześnie umożliwia sztaplowanie. Odpowiednie dla produktów spożywczych.
Odporne termicznie w zakresie od -10°C do +60°C.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| uchwyty | otwarte |
| ciężar | 7,2 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość wewnętrzna | 710 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 520 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość wewnętrzna | 440 mm |
| wysokość zewnętrzna | 450 mm |










