Lekki wózek dwukołowy, konstrukcja druciana, nośność 80 kg, koła z pełnej gumy śr. 200 mm..
nr art.: 112252
459,00 zł bez VATu
564,57 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 19 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 70
Opis
Dwukołowe wózki ręczne do transportu towarów i materiałów znajdą wszechstronne zastosowanie we wszystkich zakładach. Konstrukcja nośna z rurek stalowych z wypełnieniem z siatki drucianej. Wykończenie powierzchni niebieską farbą proszkową.
Parametry
| rodzaj kół | pełna guma |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| ciężar | 9 kg |
| nośność | 80 kg |
| długość całkowita | 1070 mm |
| długość wewnętrzna | 600 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość całkowita | 584 mm |
| szerokość wewnętrzna | 400 mm |
| wysokość całkowita | 770 mm |
| wysokość wewnętrzna | 272 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |





