Lekki wózek dwukołowy, konstrukcja druciana, nośność 120 kg, koła z oponami śr.305 mm.
nr art.: 112253
599,00 zł bez VATu
736,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 14 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 70
Opis
Dwukołowe wózki ręczne do transportu towarów i materiałów znajdą wszechstronne zastosowanie we wszystkich zakładach. Konstrukcja nośna z rurek stalowych z wypełnieniem z siatki drucianej. Wykończenie powierzchni niebieską farbą proszkową.
Parametry
| rodzaj kół | z oponami |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 650 x 450 |
| ciężar | 10 kg |
| nośność | 120 kg |
| długość całkowita | 1120 mm |
| długość wewnętrzna | 647 mm |
| średnica koła | 305 mm |
| szerokość całkowita | 670 mm |
| szerokość wewnętrzna | 477 mm |
| wysokość całkowita | 830 mm |
| wysokość wewnętrzna | 272 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |





