rabat ilościowy
Rollkontener, czterostronny, bez półek, szer. x gł. x wys.:700x800x1665 mm.
nr art.: 112255
1 131,00 zł bez VATu
1 391,13 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
999,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 50
Opis
- ocynkowane z lakierem ochronnym
- nośność 500 kg
Konstrukcja stalowa składa się z ramy podstawowej z powierzchnią ładunkową z rusztu o nośności 500 kg. Rama podstawowa jest ruchoma na 4 kółkach (2 stałe i 2 skrętne) wykonanych z białego tworzywa sztucznego o śr. 125 mm. W rogach znajdują się tuleje służące do szybkiego montażu, ewentualnie demontażu ścian bocznych. Cała konstrukcja jest ocynkowana i dodatkowo powleczona lakierem ochronnym. Na ścianach bocznych można zawiesić aż 4 półki rusztowe o nośności 100 kg.
Parametry
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 800 x 700 |
| ciężar | 32 kg |
| nośność | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| głębokość wewnętrzna | 740 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość wewnętrzna | 650 mm |
| szerokość zewnętrzna | 710 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1520 mm |
| wysokość zewnętrzna | 1665 mm |
| zewnętrzna głębokość | 805 mm |
| ilość powierzchni ładunkowych | 1 szt. |











