Mobilny stół warsztatowy 1200 x 700 mm, nośność 400 kg, 2 x półka, 1 x drzwiczki, kolor szary/niebieski RAL7035/5012
nr art.: 112258

2 727,00 zł bez VATu
3 354,21 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 344
Opis
- masywna konstrukcja metalowa malowana lakierem proszkowym z blatem wykonanym z 40 mm deski bukowej
- stoły wyposażone są w system centralnego zamka z blokadą przewrócenia się szuflad i zabezpieczeniem przed niezamierzonym otwarciem
- 2 obrotowe z hamulcem i 2 dwa stale kółka wykonane są z polipropylenu, śr. kółek 125 mm
szuflady:
- na prowadnicach z łożyskami kulkowymi wysuwane w 100%
- o nośności 80 kg
- wewnętrzne wymiary 459x459 mm, są przystosowane do montażu metalowych przegród
Wyposażenie:
1 x otwarta półka
1 szafka, wysokość drzwi 500 mm z drzwiami uchylnymi
1 x wewnętrzna półka, regulowana co 25 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 35 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| głębokość szuflady | 459 mm |
| grubość blatu | 40 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| szerokość szuflady | 459 mm |
| wysokość | 805 mm |
| ilość półek | 2 szt. |
| ilość szafek | 1 szt. |













