Mobilny stół warsztatowy 1200 x 700 mm, nośność 380 kg, 1 x półka, 3 x szuflada, 1 x drzwiczki, kolor zielony RAL6011
nr art.: 112265

5 581,00 zł bez VATu
6 864,63 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Opis
- masywna konstrukcja metalowa malowana lakierem proszkowym z blatem wykonanym z 40 mm deski bukowej
- stoły wyposażone są w system centralnego zamka z blokadą przewrócenia się szuflad i zabezpieczeniem przed niezamierzonym otwarciem
- 2 obrotowe z hamulcem i 2 dwa stale kółka wykonane są z polipropylenu, śr. kółek 125 mm
szuflady:
- na prowadnicach z łożyskami kulkowymi wysuwane w 100%
- o nośności 80 kg
- wewnętrzne wymiary 459x459 mm, są przystosowane do montażu metalowych przegród
Wyposażenie:
1 x szuflada 75 mm
1 x szuflada 125 mm
1 x szuflada 300 mm
1 szafka, wysokość drzwi 500 mm z drzwiami uchylnymi
1 x półka, regulowana co 25 mm
Parametry
| kolor drzwi | zielony RAL6011 ![]() |
| kolor korpusu | zielony RAL6011 ![]() |
| ciężar | 119 kg |
| nośność | 380 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| głębokość szuflady | 459 mm |
| grubość blatu | 40 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| szerokość szuflady | 459 mm |
| wysokość | 805 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
| ilość szafek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 3 szt. |



















