rabat ilościowy
Stabilny stojak na rowery (z możliwością ustawiania rowerów z hamulcami tarczowymi), 3 miejsca.
nr art.: 112316
EAN: 4250366514710

595,00 zł bez VATu
731,85 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
535,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 479
Opis
- z możliwością ustawiania rowerów z hamulcami tarczowymi
Pałąki na rowery z rur stalowych o O 18 mm są przykręcone do ramy podstawowej z kątowników stalowych, ocynkowane ogniowo. Zastosowany materiał oraz wykończenie powierzchni zapewnia maksymalną odporność stojaków na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Pałąki są przeznaczone dla opon o max. szerokości 55 mm, konstrukcja umożliwia stabilne ustawianie rowerów również z hamulcami tarczowymi .
W celu zaoszczędzenia miejsca na rowery pałąki mają na przemian dwie wysokości, pałąki są ustanowione w odstępie 350 mm. Stojaki można łączyć do szeregu oraz mocować je do podłoża.
Parametry
| pałąki niskie / wysokie | 2 / 1 |
| parkowanie | jednostronne |
| powierzchnia | ocynkowany |
| ciężar | 13,8 kg |
| długość | 1050 mm |
| głębokość | 390 mm |
| odstęp między rowerami | 350 mm |
| wysokość | 720 mm |
| ilość miejsc do parkowania | 3 szt. |















