Skrzynka plastikowa Euro z pokrywą, kolor szary, 800 x 600 x 235 mm
nr art.: 112320
259,00 zł bez VATu
318,57 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 8 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 178
Opis
Płaskie dno pozwala na dobre przystosowanie się do ruchu na przenośnikach rolkowych oraz na regałach grawitacyjnych. Modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach. Zostały wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów. Dostarczane są w kolorze szarym. Przechylna pokrywa przymocowana na dwóch zawiasach i z prostym zamkiem zatrzaskowym.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | zamknięte |
| ciężar | 6,1 kg |
| pojemność | 87 l |
| długość wewnętrzna | 770 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 570 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość wewnętrzna | 197 mm |
| wysokość zewnętrzna | 235 mm |






