Skrzynka plastikowa Euro z pokrywą, kolor szary, 800 x 600 x 435 mm
nr art.: 112322
327,00 zł bez VATu
402,21 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 12 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 178
Opis
Płaskie dno pozwala na dobre przystosowanie się do ruchu na przenośnikach rolkowych oraz na regałach grawitacyjnych. Modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach. Zostały wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów. Dostarczane są w kolorze szarym. Przechylna pokrywa przymocowana na dwóch zawiasach i z prostym zamkiem zatrzaskowym.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | zamknięte |
| ciężar | 8 kg |
| pojemność | 172 l |
| długość wewnętrzna | 770 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 570 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość wewnętrzna | 397 mm |
| wysokość zewnętrzna | 435 mm |






