Skrzynka plastikowa Euro składana, kolor szary, 800 x 600 x 445 mm
nr art.: 112324
278,00 zł bez VATu
341,94 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 10 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 179
Opis
- z możliwością układania w stosy
- puste – zmiejszenie pojemności o 82%
- szybkie składanie i rozkładanie
Składane pojemniki z pełnymi ściankami znajdują szerokie zastosowanie w logistyce. Po złożeniu zaoszczędza się aż 82% pojemności, co oznacza, że obniża się koszty magazynowania i transportu pustych pojemników. Zostały wyprodukowane z lekkiego i równocześnie wytrzymałego polipropylenu odpornego na oleje, tłuszcze i większość kwasów oraz ługów.
Rama i dno: kolor antracytowo szary RAL7016, ściany: kolor srebrno szary RAL7001, Uchwyt do składania: kolor czerwony RAL3020
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| ciężar | 7 kg |
| pojemność | 188 l |
| długość wewnętrzna | 768 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 570 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość po złożeniu | 125 mm |
| wysokość wewnętrzna | 408 mm |
| wysokość zewnętrzna | 445 mm |








