rabat ilościowy
Gitterbox / UIC 435-3 - 1200x800x800 mm, nośność 1500 kg, kolor szary RAL7030
nr art.: 112389
717,00 zł bez VATu
881,91 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
681,00 zł
dla 11 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 204
Opis
Metalowa skrzyniopaleta wykonanie Europejskie typu „Y“, umożliwia manipulowanie trzema sposobami:
• w stanie zawieszonym
• za pomocą wózków widłowych z możliwością wsunięcia wideł z dowolnej strony
• przesuwanie na przenośniku rolkowym
Podłoga: deski drewniane o profilu omega wstawione w stalowy profil typu L, wysokość podjazdowa (wysokość nóg) 100 mm, wymiary do wjazdu wózkiem widłowym 760/590 mm.
Ściany: siatka 50 x 50 mm z drutu 4 mm wbudowana w ramę stalową z profili L, jedna z dłuższych ścian podzielona na połowy, dolna część odchylana do góry, otwierana górna część z tabliczką identyfikującą 320 x 240 mm.
Zabezpieczenie antykorozyjne: standardowo malowanie w jednym kolorze, szary RAL7030, tabliczka identyfikująca czarna.
Parametry
| kolor | szary RAL7030 ![]() |
| podstawa | na nogach |
| ściany boczne | kratowe, jedna w połowie składana |
| ciężar | 70 kg |
| nośność | 1500 kg |
| długość | 1200 mm |
| długość zewnętrzna | 1240 mm |
| szerokość | 800 mm |
| szerokość zewnętrzna | 835 mm |
| wysokość | 800 mm |
| wysokość zewnętrzna | 970 mm |
| ustawialność w stos | 4 szt. |
Dokumenty
nazwa










