Dwukołowa taczka VARIOfit, stalowa z płozami ślizgowymi i siatką, nośność 250 kg, łopata 320 x 250 mm, koła gumowe
nr art.: 112395

499,00 zł bez VATu
613,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 73
Opis
- stabilna, zespawana konstrukcja z rurek stalowych
- łopata z blachy stalowej
- lakierowanych proszkowo, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne
- ergonomiczne uchwyty z ochroną przed zranieniem dłoni
- konstrukcja z płozami ślizgowym i drucianą siatką
- ogumienie z pełnej gumy 260x65 mm
- felga z łożyskiem kulkowym i kołpakiem z tworzywa
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| łopata szer.×gł. | 320 × 250 mm |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| rodzaj kół | pełna guma |
| ciężar | 20 kg |
| nośność | 250 kg |
| szerokość | 550 mm |
| wysokość | 1300 mm |






