Skrzyniopaleta metalowa, składana i zamykana, 1200x800 mm, nośność 1000 kg, kolor niebieski RAL5010
nr art.: 112397
2 416,00 zł bez VATu
2 971,68 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 211
Opis
- wykonane z blachy stalowej i lakierowane proszkowo
- przystosowane do manipulowania za pomocą wózka widłowego
- po rozłożeniu można je zamknąć i zabezpieczyć zawartość przed kradzieżą za pomocą kłódki.
- pojemniki można ustawiać w stosie w ilości do 3 sztuk przy zachowaniu maks. obciążenia jednego pojemnika do 1000 kg
- o złożeniu zajmują minimum miejsca, co minimalizuje koszty transportu i składowania
- wymiary wewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 1165x745x766 mm
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| podstawa | na płozach |
| ściany boczne | pełne |
| ciężar | 100 kg |
| nośność | 1000 kg |
| długość zewnętrzna | 1240 mm |
| szerokość zewnętrzna | 840 mm |
| wysokość zewnętrzna | 985 mm |
| ustawialność w stos | 3 szt. |










