Mata podłogowa Fatigue Step 0,9 x 0,9 m, 100% guma, kolor czarny
nr art.: 112823

294,00 zł bez VATu
361,62 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 454
Opis
- mata gumowa odpowiednia do stosowania w „mokrych“ pomieszczeniach produkcyjnych i do zewnętrznych zastosowań
- powierzchnia antypoślizgowa, odpowiada normie przeciw poślizgowej DIN 51130
- wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości
- otwory 22 mm i kształt powierzchni spodniej zapewnia odpływ cieczy i zarastanie trawą
- pasuje do naturalnego otoczenia, dobrze znosi wszystkie warunki pogodowe, ekstremalne temperatury i porywy wiatru, zwiększają bezpieczeństwo na placach zabaw
- płitky o wymiarze 0,9 x 0,9 m (można dokupić krawędzie nachodzące)
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | guma (kauczuk naturalny) |
| powierzchnia | perforowana |
| zastosowanie | do obszarów suchych i mokrych |
| maks. temperatura pracy | 130 °C |
| min. temperatura pracy | -20 °C |
| ciężar | 9,95 kg |
| ciężar (kg/m2) | 11 kg/m2 |
| długość | 900 mm |
| szerokość | 900 mm |
| wysokość | 18 mm |














