Regał CLIP z szufladkami RackBox, podstawowy, wys.x szer. x gł.: 2000x1256x336 mm, ilość poj.: 150 szt.

Opis
Regał charakteryzuje się stabilnością i trwałością dzięki zastosowaniu drucianych wzmocnień, które są umieszczone z tylniej strony regału. Montaż jest bardzo szybki i łatwy – łączenie przez wsunięcie, zamiast skręcania śrubami. Wsporniki regałów wyposażone są w stopki z możliwością zakotwienia do podłogi. Półki przestawne są w odstępie, co 25 mm.
Zewnętrzna, całkowita głębokość regału = głębokość połki + 36 mm
Zewnętrzna, całkowita dugość regału podstawowego = szerokość połki + 56 mm
Zewnętrzna, całkowita dugość regału dodatkowego = szerokość połki + 6 mm
Można je ustawiać w szeregi za pomocą jednego podstawowego i nieograniczonej ilości regałów dodatkowych.
Szuflady są wykonane z odpornego polipropylenu w kolorze niebieskim. Jako dodatek można zamówić przegródki z przezroczystego polistyrenu i etykiety do opisu z plastikową folią ochronną (akcesoria).
Pojemniki w dostawie standardowej:
150 szt. niebieskie (wys. x szer. x gł.) 95 x 120 x 300 mm
Parametry
| powierzchnia | ocynkowany |
| typ regału | podstawowy |
| nośność pola regałowego | 1100 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| głębokość półki | 300 mm |
| szerokość półki | 1250 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość pojemników | 150 szt. |
| ilość półek | 16 szt. |







