Regał SPEED RACK z pojemnikami EURO, wys.x szer. x gł.: 1970x2500x600 mm, ilość poj.: 24 szt.
nr art.: 112851
4 918,00 zł bez VATu
6 049,14 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (18 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 169
Opis
Wsporniki oraz belki wykonane są z ocynkowanych stalowych kształtowników. Wsporniki regałów wyposażone są w stopki z możliwością zakotwienia do podłogi. Montaż jest bardzo szybki i łatwy – łączenie przez wsunięcie, zamiast skręcania śrubami. Regały standardowo wyposażone są w 5 półek. Półki są przestawne w odstępach co 50 mm i wykonane z płyty wiórowej w ramie z belek stalowych, podpartej dwoma wspornikami.
Pojemniki EURO wyprodukowane z polipropylenu, Otwór w ściance czołowej umożliwia prosty dostęp do znajdującego się tam towaru. Dostarczane w kolorze szarym.
Pojemniki w dostawie standardowej:
24 szt. szare (wys. x szer. x gł.) 320 x 400 x 600 mm
Parametry
| powierzchnia | ocynkowany |
| typ regału | podstawowy |
| nośność pola regałowego | 3000 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 500 kg |
| głębokość półki | 600 mm |
| szerokość półki | 2500 mm |
| wysokość całkowita | 1970 mm |
| ilość pojemników | 24 szt. |
| ilość półek | 5 szt. |







