Kontener magazynowy z wanną wychwytową, dł.xszer.xwys.: 1650x2440x2420 mm, stalowa płyta podłogowa z kratą, szary RAL9007

Opis
- solidna, metalowa konstrukcja
- podłoga z rusztem oraz wanną zabezpieczającą do wychwytywania wycieków i zabrudzeń
- drzwi dwuskrzydłowe zamykane
- możliwość zainstalowania instalacji elektrycznej
Podręczny EKO-magazyn jest przeznaczony do magazynowania niebezpiecznych dla środowiska cieczy, materiałów stałych i niebezpiecznych odpadów.
Spawana, stalowa konstrukcja z wodoszczelną, wanną wychwytową z ocynkowanym rusztem, który stanowi podłogę magazynu o dopuszczalnym obciążeniu 1100 kg/m2. Otwory wentylacyjne na przeciwległych ścianach umożliwiające działanie wentylacji grawitacyjnej i ograniczające gromadzenie się niebezpiecznych oparów. Drzwi dwuskrzydłowe 2230 x 2000 mm umieszczone są standardowo na przedniej ścianie i zamykane na zamek patentowy.
Konstrukcja pokryta jest gładkim lakierem proszkowym w kolorze szarym RAL 9007.
Materiały niebezpieczne muszą być przechowywane w opakowaniach przewidzianych przez odpowiednie przepisy. Przy magazynowaniu cieczy należy stosować zasadę, że ogólna objętość zmagazynowanych cieczy nie może przekroczyć ilości stanowiącej 10 krotność pojemności wanny zabezpieczającej, która jednocześnie musi być większa niż pojemność największego zmagazynowanego pojemnika.
Konstrukcja magazynu jest konstrukcją samonośną, można go ustawić w dowolnym miejscu na równej wzmocnionej powierzchni bez konieczności budowania fundamentów. Pusty magazyn można przemieszczać przy użyciu wózka widłowego, jest wyposażony w metalowe nogi lub przy pomocy dźwigu, ponieważ w narożnikach konstrukcji zamontowane są oka transportowe.
Wyposażenie dodatkowe:
- rampa najazdowa
- instalacja elektryczna (lampa, gniazdo, zabezpieczenia, rozprowadzenia)
Cena tego produktu nie zawiera kosztów transportu. Chętnie przygotujemy Państwu indywidualną ofertę. Prosimy podać ilość oraz adres dostawy.
Parametry
| kolor | szary RAL9007 ![]() |
| ciężar | 630 kg |
| obciążenie podłogi | 1100 kg/m2 |
| objętość wychwytu | 450 l |
| długość wewnętrzna | 1400 mm |
| długość zewnętrzna | 1650 mm |
| szerokość wewnętrzna | 2250 mm |
| szerokość zewnętrzna | 2440 mm |
| wysokość wewnętrzna | 2000 mm |
| wysokość zewnętrzna | 2420 mm |
















