Skrzynka plastikowa Euro, pełne ścianki, kolor szary, 300 x 200 x 120 mm
nr art.: 113667
21,40 zł bez VATu
26,32 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 239 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 176
Opis
- modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach
- pełne ścianki boczne i uchwyty do podnoszenia na ściankach czołowych
- wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów
- dostarczane są w kolorze szarym
- dno pełne, gładkie
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | zamknięte |
| ciężar | 0,6 kg |
| pojemność | 5 l |
| długość wewnętrzna | 274 mm |
| długość zewnętrzna | 300 mm |
| szerokość wewnętrzna | 174 mm |
| szerokość zewnętrzna | 200 mm |
| wysokość wewnętrzna | 105 mm |
| wysokość zewnętrzna | 120 mm |




