Skrzynka plastikowa dystrybucyjna bez pokrywy, z uchwytami do układania w stosie, 400 x 300 x 320 mm

Opis
- 75% oszczędności przestrzeni magazynowej przy składowaniu pustych opakowań z polipropylenu
- nadających się do składowania artykułów spożywczych
Pojemniki transportowe są pomocne przy przeładunkach, umożliwiają szybsze przyjmowanie i wydawanie towaru oraz nie wymagają użycia dodatkowych materiałów opakunkowych. Nadają się do składowania artykułów spożywczych, wykonane z dobrej jakości polipropylenu, cechuje ich wysoka stabilność i wytrzymałość. Dzięki delikatnie skośnym ściankom puste pojemniki można wkładać do siebie. W ten sposób można osiągnąć 75% oszczędności miejsca przy transporcie oraz składowaniu pustych pojemników. Są bardzo wygodne w przenoszeniu – na krótszych ściankach znajdują się wygodne uchwyty. Gładkie wewnętrzne ścianki i dno pojemnika ułatwiają dokładne czyszczenie.
Pojemniki wyposażone są w wsuwane uchwyty, które służą do składowania pełnych pojemników . Uchwyty składają się co umożliwia wsuwanie do siebie pustych pojemników, a dzięki temu oszczędzamy miejsce przy składowaniu.Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| ciężar | 1,3 kg |
| długość wewnętrzna | 313 mm |
| długość zewnętrzna | 400 mm |
| szerokość wewnętrzna | 235 mm |
| szerokość zewnętrzna | 300 mm |
| wysokość wewnętrzna | 307 mm |
| wysokość zewnętrzna | 320 mm |








