Pojemnik R-KLT-6415, 600 x 400 x 147 mm, niebieski RAL 5003.

Opis
- zgodne z zaleceniami VDA 4500
Zaprojektowane specjalnie do optymalizacji łańcucha logistycznego w przemyśle samochodowym zgodnie z zaleceniami VDA. Wymiarowo przystosowane są do transportu na paletach EUR i ISO oraz do magazynowania w zautomatyzowanych systemach magazynowych. Ergonomiczne uchwyty na ściankach czołowych ułatwiają ręczne manipulacje. W ścianie bocznej integrowana ramka do umieszczenia etykiety opisującej.
Wykonane z polipropylenu, są odporne na oleje, smary i większość kwasów i zasad, stabilne termicznie w zakresie -20°do +100°C.
Nośność pojemników wynosi 20 kg, maksymalne obciążenie w stosie wynosi 600 kg.
Pojemniki R-KLT mają wzmocnione, pełne, bardzo stabilne dno (rusztowa kratka ze strony zewnętrznej), kolor niebieski RAL5003.
Parametry
| kolor | niebieski RAL5003 ![]() |
| ciężar | 2,1 kg |
| nośność | 20 kg |
| nośność w stosie | 600 kg |
| pojemność | 22 l |
| długość wewnętrzna | 544 mm |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 364 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 109 mm |
| wysokość zewnętrzna | 147 mm |








