Pojemnik RL-KLT-3147, 300 x 200 x 147 mm, niebieski RAL 5005.
nr art.: 113834
18,01 zł bez VATu
22,15 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 55 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 177
Opis
- zgodne z zaleceniami VDA 4500
Zaprojektowane specjalnie do optymalizacji łańcucha logistycznego w przemyśle samochodowym zgodnie z zaleceniami VDA. Wymiarowo przystosowane są do transportu na paletach EUR i ISO oraz do magazynowania w zautomatyzowanych systemach magazynowych. Ergonomiczne uchwyty na ściankach czołowych ułatwiają ręczne manipulacje. W ścianie bocznej integrowana ramka do umieszczenia etykiety opisującej.
Wykonane z polipropylenu, są odporne na oleje, smary i większość kwasów i zasad, stabilne termicznie w zakresie -20°do +100°C.
Nośność pojemników wynosi 20 kg, maksymalne obciążenie w stosie wynosi 600 kg.
Pojemniki 300x200 mm mają gładkie dno bez otworów odpływowych.
Parametry
| kolor | niebieski RAL5005 ![]() |
| ciężar | 0,57 kg |
| nośność | 20 kg |
| nośność w stosie | 400 kg |
| pojemność | 5,3 l |
| długość wewnętrzna | 243 mm |
| długość zewnętrzna | 300 mm |
| szerokość wewnętrzna | 162 mm |
| szerokość zewnętrzna | 200 mm |
| wysokość wewnętrzna | 129 mm |
| wysokość zewnętrzna | 147 mm |








