Skrzynka plastikowa Euro składana, z pokrywą, kolor szary, 400 x 300 x 320 mm
nr art.: 113857
115,00 zł bez VATu
141,45 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 179
Opis
- z możliwością układania w stosy
- puste – zmiejszenie pojemności o 82%
- szybkie składanie i rozkładanie
Składane pojemniki z pełnymi ściankami znajdują szerokie zastosowanie w logistyce. Po złożeniu zaoszczędza się aż 82% pojemności, co oznacza, że obniża się koszty magazynowania i transportu pustych pojemników. Zostały wyprodukowane z lekkiego i równocześnie wytrzymałego polipropylenu odpornego na oleje, tłuszcze i większość kwasów oraz ługów.
Rama i dno: kolor antracytowo szary RAL7016, ściany: kolor srebrno szary RAL7001, Uchwyt do składania: kolor czerwony RAL3020
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| ciężar | 2,5 kg |
| pojemność | 29 l |
| długość wewnętrzna | 365 mm |
| długość zewnętrzna | 400 mm |
| szerokość wewnętrzna | 265 mm |
| szerokość zewnętrzna | 300 mm |
| wysokość po złożeniu | 100 mm |
| wysokość wewnętrzna | 300 mm |
| wysokość zewnętrzna | 320 mm |










