Higieniczna paleta z tworzywa, 1200 x 1000 mm, pełna, szara
nr art.: 113864
450,00 zł bez VATu
553,50 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 15 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 195
Opis
Palety przeznaczone są w szczególności dla branzy farmaceutycznej oraz chemicznej z uwagi na rygorystyczne przepisy prawne. Palety mają idealnie gładką powierzchnię, która zapewnia łatwość czyszczenia.
- standard europejski przy transportowaniu żywności
- nadaje się do bezpośredniego kontaktu z niezapakowanymi artykułami spożywczymi, szczególnie z mięsem
- wyprodukowane jako monolit z oryginalnego polietylenu HD-PE
- palety wymienne w ramach UE
- przystosowane do temperatur w przedziale od -40°C do +100°C
- łatwe w czyszczeniu
- zostały wyposażone w profile aretacyjne o wysokości 7 mm na obrzeżach
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| materiał | HDPE polietylen o wysokiej gęstości |
| powierzchnia | pełna |
| wykonanie | na płozach |
| ciężar | 17 kg |
| nośność dynamiczna | 1500 kg |
| nośność statyczna | 3500 kg |
| nośność w regale | 300 kg |
| długość | 1200 mm |
| szerokość | 1000 mm |
| wysokość | 152 mm |






