rabat ilościowy
Spawana szafa szatniowa WEMO, 2 x 300 mm, kolor drzwi niebieski RAL5012, bez nóg, zamek patentowy trzypunktowy
nr art.: 113888

594,00 zł bez VATu
730,62 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
564,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 50 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 404
Opis
- spawana konstrukcja, dużą sztywność zapewnia zastosowanie wielu dodatkowych zagięć i połączeń spawanych
- drzwi zawieszone są na wewnętrznych zawiasach, posiadają kratki wentylacyjne o ogólnej powierzchni 110cm2
- wykończenie powierzchniowe szafki: lakier proszkowy, powierzchnia jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości, długotrwałe zachowanie koloru
Wyposażenie:
- półka i drążek z dwoma przesuwnymi haczykami
- na wewnętrznej stronie drzwi haczyk z tworzywa i lusterko
- z zewnętrznej strony drzwi samoprzylepna ramka na wizytówkę
- szafkę można postawić na ławce, cokole lub na ramie z nogami
- bezpieczne trzypunktowe zamykanie, z zamkiem patentowym ( standardowo 2 klucze)
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 40 mm |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 600 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |












