rabat ilościowy
Szafa szatniowa 'Z' - WEMO, 3 x 300 mm, kolor drzwi szary RAL7035, na nožkách, zamykanie patentowe
nr art.: 113982

1 999,00 zł bez VATu
2 458,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 799,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (50 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 408
Opis
- 2 szafki w jednej kolumnie 300 mm
- szerokość przedziału szafki 300 mm
Spawana konstrukcja samonośna. Dużą sztywność zapewnia zastosowanie wielu dodatkowych zagięć i połączeń spawanych. Znormalizowane wymiary zewnętrzne: wysokość 1800 mm i głębokość 500 mm, szerokość 1 przedziału szafki 300 mm.
Wykończenie powierzchniowe szafki – lakier proszkowy w kombinacji jasnoszary korpus RAL7035 i różnokolorowe drzwi. Powierzchnia jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości, długotrwałe zachowanie koloru.
Wyposażenie – każda szafka wyposażona jest w drążek na ubrania i 3 przesuwane haczyki. Z zewnętrznej strony drzwi znajduje się samoprzylepna ramka na wizytówkę. Drzwi zawieszone są na wewnętrznych zawiasach.
Szafka w wersji na nóżkach o wysokości 140 mm. Nóżki wyposażone są w śruby regulacyjne umożliwiające wyrównanie ewentualnych nierówności podłoża.Bezpieczne jednopunktowe zamykanie, z zamkiem patentowym ( standardowo 2 klucze).
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | na nogach |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 900 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1940 mm |
| ilość kolumn | 3 szt. |
| ilość schowków w słupie | 2 szt. |












